logo szkoły
logo
logo

AKCJA CHARYTATYWNA ,,NIE JEST KOLOROWO’’

10 października 2018


Niektóre dzieci w polskich szkołach i placówkach za naszą wschodnią granicą nie mają kolorowo. Potrzebują kredek, zeszytów, piórników, mazaków, bloków rysunkowych, plecaków, plasteliny, wycinanek, kolorowanek, czyli wszystkiego tego, co niezbędne do nauki i zabawy w pierwszych szkolnych latach.
Przekażmy im te najpotrzebniejsze przybory i w ten sposób wesprzyjmy naszych najmłodszych Rodaków na Kresach!

Samorząd Uczniowski wraz ze Szkolnym Kołem Wolontariatu ogłaszają akcję ,,Nie Jest Kolorowo”. Zbiórka odbędzie się w dniach 1 – 15 października 2018 roku w świetlicy. Przedmiotem zbiórek są nowe przybory szkolne – pióra, długopisy, kredki, plastelina, farbki, zeszyty, bloki rysunkowe, plecaki oraz wszystkie inne materiały, które są niezbędne do nauki i rozwoju uczniów. Po posortowaniu i spakowaniu przybory zostaną przekazane dzieciom z polskich placówek edukacyjnych na Kresach.

Jak zawsze, liczymy na waszą szczodrą pomoc 😀 

SU, SzKW

Organizatorem akcji jest
Stowarzyszenie Traugutt.org