logo szkoły
logo
logo

Biegi przełajowe

19 października 2017


W dniu 10 października 2017r. na Nadbużańskich Łęgach w Małkini odbyła się XIX POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZKOŁ PONADGIMNAZJALNYCH- BIEGI PRZEŁAJOWE.  W dyscyplinie rywalizowało 5 szkół z powiatu ostrowskiego. Byliśmy gospodarzami tego dniowego spotkania. Z naszej szkoły na biegi udało się 17 uczniów wraz ze swoim opiekunem- Sylwestrem Sierotą. W ich skład wchodzili:

DZIEWCZĘTA

 1. Kulesza Paulina
 2. Wróblewska Kinga
 3. Kamińska Brygida
 4. Brzostek Magda
 5. Dylewska Maja
 6. Gajewska Martyna
 7. Pierzchanowska Marlena

CHŁOPCY

 1. Skłodowski Piotr
 2. Rydzewski Kamil
 3. Bełczyński Dawid
 4. Kruszewski Jakub
 5. Zamolski Rafał
 6. Zawadzki Sebastian
 7. Borowy Jakub
 8. Kochański Paweł
 9. Jaszczyński Krzysztof
 10. Borowy Marcin

Szkoła  chciałaby podziękować biegaczom nas reprezentujących.