logo szkoły
logo
logo

Biegi przełajowe

26 października 2018


W dniu 9 października 2018r. na Nadbużańskich Łęgach w Małkini Górnej odbyła się XX POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH –BIEGI PRZEŁAJOWE. Rywalizowało ze sobą 5 szkół z powiatu ostrowskiego. Nasi chłopcy w kategorii drużynowej zdobyli III miejsce. Opiekunami byli pan Adam Poliński i pan Sylwester Sierota. Z naszej szkoły pobiegło 15 uczniów. W ich skład wchodzili:

DZIEWCZĘTA:

1.Kulesza Paulina

2.Piwońska Alicja

3.Wróblewska Kinga

4.Kamińska Brygida

5.Brzostek Magdalena

6.Stańska Żaneta

7.Godlewska Maria

CHŁOPCY:

1.Skłodowski Piotr

2.Rydzewski Kamil

3.Dawid Bełczyński

4.Rostkowski Łukasz

5.Janiszewski Mateusz

6.Grzegorz Stański

7.Borowy  Marcin

8.Renik Sebastian

Bardzo dziękujemy za udział w zawodach.