logo szkoły
logo
logo

Dzień Edukacji Narodowej

17 października 2018


Dnia 12 października  w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Od pierwszej godziny lekcyjnej odświętnie ubrani uczniowie składali wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły serdeczne życzenia.

Uroczystą akademię rozpoczęła Pani dyrektor Agnieszka Gaś, która podziękowała wszystkim pracownikom szkoły za trud i ofiarność, życząc wytrwałości w wypełnianiu codziennej misji edukacyjnej i wychowawczej.

Kolejną częścią uroczystości było Ślubowanie klas pierwszych, którzy złożyli przysięgę na sztandar szkoły oraz wpisali się do Kroniki szkoły.

Pani dyrektor wręczyła wyróżniającym się nauczycielom  nagrody za dotychczasową pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą.

Na zakończenie uroczystości młodzież pod kierunkiem Pana Wojciecha Hadały i Pani Doroty Chruściel przygotowała część artystyczną.

Niespodzianką dla uczniów klas pierwszych były  “otrzęsiny” przygotowane przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem Pani Izabeli Dawidowskiej.