logo szkoły
logo
logo

Dzień języków obcych

13 kwietnia 2017


23 marca w naszej szkole obchodziliśmy Szkolny Dzień Języków Obcych. Uczniowie klasy III TG wraz z nauczycielami języków obcych przygotowali przedstawienie z tej okazji.
W tym roku obejrzeliśmy krótki przegląd celebrytów oraz sławnych postaci z dziedziny kultury, sztuki czy polityki. Prowadzące przybliżyły również najważniejsze informacje o krajach, których języków uczymy się w naszej szkole. Uczniowie klas pierwszych i drugich zatańczyli twista, a na koniec wszyscy chętni uczniowie zatańczyli bawarski taniec integracyjny tzw. belgijkę.
Podczas obchodów Dnia Języków Obcych zostały również ogłoszone wyniki i wręczone nagrody w zawiązku z dwoma konkursami językowymi, które miały miejsce ostatnio w naszej szkole.
Główne nagrody przyznano:

Dyktando z  języka angielskiego:
1. Przemysław Kalisz III TG
2. Wiktoria Zatorska I TK
3. Edyta Walendziuk I TG

Wewnątrzszkolny Konkurs Dwujęzyczny:

 1. Wiktoria Zatorska I TK
 2. Karolina Brzostek I TK
 3. Żaneta Stańska I TG

  Wyróżnienie:
  Kinga Pyskło  III TG
  Michał Hołda  I TK

Bardzo dziękujemy za wspólną zabawę, mamy również nadzieję, że wszyscy obecni przekonali się, iż warto uczyć się języków obcych i poznawać kulturę innych krajów,a tegoroczny Dzień Języków Obcych na długo zapadnie w pamięci naszych uczniów.

Nauczyciele języków obcych:

 1. D. Chruściel
 2. I. Dawidowska
 3. A. Przywoźna
 4. B. Narowska
 5. A. Waracka – Zyśk

  Galeria