logo szkoły
logo
logo

Dzień kolejarza

25 listopada 2020


Z okazji Dnia Kolejarza pragniemy złożyć wszystkim pracownikom kolei najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności i satysfakcji z wykonywanej pracy.

Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do naszych partnerów z branży kolejowej: PKP Polskie Linie Kolejowe S. A., Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o., PKP Cargo S. A., z którymi mamy zaszczyt i przyjemność współpracować.

Serdeczne życzenia składamy również naszym nauczycielom-kolejarzom, którzy dzielą się z młodzieżą swoją wiedzą i doświadczeniem. Życzymy Państwu wielu sukcesów, spełnienia w życiu zawodowym i prywatnym oraz zadowolenia z pracy i uczniów.

Wszystkim kolejarzom życzymy samych zielonych semaforów i bezpiecznych powrotów do domu.

Wszystkiego dobrego!

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie

Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica

w Małkini Górnej