logo szkoły
logo
logo

Eliminacje rejonowe ogólnopolskiego turnieju motoryzacyjnego 2018

26 kwietnia 2018


      20 kwietnia 2018 r. po raz kolejny w naszej szkole odbyły się eliminacje rejonowe  Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego pod patronatem Starosty Ostrowskiego Pana Zbigniewa Kamińskiego.
Do udziału, oprócz naszej szkoły, zgłosiły się drużyny z następujących szkół: LO Ostrów Maz., ZS nr 1 z Ostrowi Maz., ZS nr 2 z Ostrowi Maz., ZS z Lubiejewa, ZS w Różanie, ZSP w Kadzidle oraz ZSP w Goworowie.

Naszą Szkołę reprezentowali:
1. MaliszewskiKamil kl. II TS
2. Kanabrocki Dawid kl. III TS
3. Wachowski Piotr kl. IV TS,

Podczas konkursu zawodnicy wykazali się znajomością przepisów ruchu drogowego, pierwszej pomocy oraz wzięli udział w konkurencjach sprawnościowych: jazda samochodem po wyznaczonym torze przeszkód tzw. „próba Stewarda” oraz jazda sprawnościowa motorowerem.

Końcowa klasyfikacja ukształtowała się następująco:

I miejsce –  Zespół Szkół nr 1 w Ostrowi Mazowieckiej
II miejsce – Zespół Szkół im. St. Staszica w Małkini Górnej
III miejsce – Zespół Szkół Powiatowych w Kadzidle.

Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom i współorganizatorom dziękujemy za wspólną zabawę oraz działanie na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.