logo szkoły
logo
logo

Festiwal Zdrowia i Urody „Miasto  Kobiet” w Ostrowi Mazowieckiej

11 marca 2019


Na zaproszenie  Starosty Ostrowskiego  Pana Zbigniewa Chrupka, w dniu 9 marca nasza szkoła wzięła udział w  IX Festiwalu Zdrowia i Urody „Miasto Kobiet” organizowanym przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych “PRZYSTAŃ” w Ostrowi Mazowieckiej oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Ostrowi Mazowieckiej. W ramach promocji szkoły uczniowie Technikum uczący się w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych zaprezentowali wykonane przez siebie wyroby   cukiernicze, takie jak: „Leśny mech”, „Malinowa chmurka”, „Pomarańczowa fantazja”, „Pychotka”, „Salceson”, „Snickers” czy „Kinder Country”. Na stole promocyjnym  był również wyeksponowany w koszu  bukiet kwiatów wyrzeźbionych w warzywach i owocach. Kwiaty były wykonane  przez naszych uczniów, którzy nabyli umiejętności na kursie carvingowym organizowanym w naszej szkole. Stypendystki projektu z kl. III TG i Kl. IV TG Żaneta Stańska, Kinga Maleszewska, Dominika Nasiłowska,  Natalia Pisarek oraz Paulina Brzostek godnie reprezentowały naszą szkołę organizując stanowisko i  zachęcając do degustacji.

Festiwal zdrowia i urody