logo szkoły
logo
logo

“HAZARD- NIE DZIĘKUJĘ”

4 grudnia 2019


Dnia 3 grudnia uczniowie klas: I TGB, I TKA, II TK i  III TK wzięli udział w szkoleniu dotyczącym zagrożeń związanych z uprawianiem hazardu oraz graniem w gry hazardowe. Szkolenie to jest częścią Ogólnopolskiej kampanii „Hazard? Nie, dziękuję”. Kampania ta powstała w 2018r. z inicjatywy Krajowej Administracji Skarbowej.  Ma ona w swoich założeniach m.in. podnosić świadomość młodych osób oraz rodziców na temat zagrożeń, jakie niesie za sobą hazard oraz granie w gry online.

Szkolenie przeprowadziły: pani Małgorzata Saganek- mł. rachmistrz Służby Celno- Skarbowej oraz pani Anna Turek- przedstawicielka Urzędu Skarbowego w Ostrołęce. Młodzież poznała problemy, które wynikają z uprawiania hazardu oraz konsekwencje prawne związane z udziałem i oferowaniem nielegalnych gier hazardowych.

“HAZARD- NIE DZIĘKUJĘ”