logo szkoły
logo
logo

KAMPANIA MSWIA „KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO”

14 czerwca 2017


 

 

W ramach kampanii MSWiA “KRĘCI MNIE BEZPIECZEŃSTWO” w dniu 14 czerwca młodzież naszej  szkoły miała spotkanie z funkcjonariuszem Powiatowej Komendy Policji w Ostrowi Maz. st. sierż. Łukaszem Kuliś  z  Zespołu ds Profilaktyki Społecznej, Nieletnich i Patologii.

Głównym celem akcji ministerstwa jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na kwestie związane z bezpieczeństwem. Funkcjonariusz podczas spotkania z młodzieżą przypomniał o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas m.in. jazdy na rowerze, wypoczynku nad wodą czy górskich wycieczkach, a także zwrócił uwagę na odpowiedzialne korzystanie z Internetu.

Młodzież zapoznała się także z informacjami dotyczącymi handlu ludźmi, powodami wyjazdów za granice, otrzymali porady i przestrogi, a także informacje dotyczące punktów, gdzie można zgłosić się po pomoc.

Autor: Agnieszka Gaś

Kręci mnie bezpieczeństwo