logo szkoły
logo
logo

Nabór 2018/2019

Drogi Gimnazjalisto,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Małkini Górnej, aktualnościami z życia naszej szkoły oraz jej historią.

Jesteśmy szkołą z ponad 55-letnią tradycją w kształceniu zawodowym i ogólnym, szkołą bezpieczną, przyjazną i nowoczesną. Staramy się dostosowywać kierunki kształcenia do wymogów dynamicznie rozwijającej się rzeczywistości. Atutem naszej szkoły jest jej otwarcie na zmiany i potrzeby środowiska lokalnego i regionu,
a przede wszystkim na potrzeby uczniów.

Gimnazjalisto, u nas możesz zdobywać wiedzę i rozwijać umiejętności w różnorodnych kołach zainteresowań prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę pedagogiczną, prężnie działać w Samorządzie Uczniowskim, wolontariacie, kole muzycznym oraz zajęciach sportowych. Możesz być współautorem lub uczestnikiem wielu przygotowywanych każdego roku uroczystości upamiętniających ważne wydarzenia historyczne, polityczne i społeczne, a także kultywować piękne obyczaje i tradycje narodowe.

Podejmując naukę w naszej szkole, zdobędziesz interesujący zawód, który zapewni Ci ciekawą pracę, gdyż obrane przez nas kierunki kształcenia skonsultowane zostały z aktualnym zapotrzebowaniem lokalnego rynku pracy.
Oferujemy Ci przyjazną atmosferę, nowoczesną bazę dydaktyczną, atrakcyjne praktyki zawodowe, kursy umożliwiające podnoszenie kwalifikacji organizowane przy współudziale środków z UE w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Jesteśmy przekonani, że wybór naszej szkoły będzie dobrą decyzją, która w przyszłości zaowocuje sukcesem edukacyjnym i zawodowym każdego, kto zdecyduje się zastać jej uczniem.
Gorąco zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naboru do szkoły
i kierunków kształcenia.

Z poważaniem

Dyrektor
Zespołu Szkół im. St. Staszica
w Małkini Górnej
Iwona Kubaszewska