logo szkoły
logo
logo

Nowe zasady korzystania z biblioteki szkolnej!

15 maja 2020


Drodzy Uczniowie, Rodzice, Pracownicy szkoły

W związku z panującą pandemią koronawirusa w szkołach zawieszone są zajęcia edukacyjne jak również ograniczony i utrudniony jest dostęp do biblioteki.Wychodząc jednak naprzeciw potrzebom naszych Czytelników, chcielibyśmy poinformować o wprowadzeniu nowych zasad korzystania z biblioteki szkolnej.

  • Możecie jeszcze dokonywać wypożyczeń książek po uprzednim skontaktowaniu się z panią Elżbietą Janowską, panią Jadwigą Cieślik, panią Mariolą Pych , wykorzystując do tego celu dziennik elektroniczny, unikając tym samym grupowania się osób
    w jednym miejscu.
  • Zwrotów książek można dokonywać, zostawiając książki zapakowane w foliową torebkę (podpisane imieniem, nazwiskiem i klasą) w przygotowanym do tego celu miejscu, w budynku szkoły, przy wejściu głównym w pobliżu dyżurki pań woźnych.
  • W trosce o wspólne dobro przypominamy o konieczności przestrzegania obowiązujących zasad ochrony osobistej (maseczki, rękawiczki, dystans społeczny)
  • Zwrócone książki są poddawane kwarantannie.
  • Jeśli ktoś z uczniów, rodziców lub pracowników szkoły chciałby wypożyczyć książki na okres wakacji, proszony jest o skontaktowanie się z wyżej wymienionymi nauczycielami bibliotekarzami poprzez dziennik elektroniczny.

Zapraszamy do korzystania z biblioteki szkolnej!