logo szkoły
logo
logo

Nowi stypendyści “Kolei Mazowieckich – KM” w naszej szkole!

26 stycznia 2021


Kochani!

Z wielką dumą z naszych uczniów i ogromną satysfakcją pragniemy poinformować, że mimo bardzo trudnego czasu grono stypendystów w naszej szkole powiększyło się o kolejne 10 osób!!!

Dzięki współpracy ze spółką “Koleje Mazowieckie – KM” sp z o. o. dziesięcioro uczniów klas drugich i trzeciej technikum transportu kolejowego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej otrzymało stypendia ufundowane przez spółkę. Stypendia będą wypłacone w kwotach od 2080 do 2600 złotych, w zależności od wyników w nauce uzyskanych przez uczniów.

Nawiązana w 2019 roku współpraca z “Kolejami Mazowieckimi” układa się wzorowo i przynosi wymierne korzyści. Oprócz ufundowanych stypendiów, uczniowie kierunków kolejowych z naszej szkoły mogą odbywać praktyki zawodowe w Zakładach Spółki oraz zapoznawać się z ich funkcjonowaniem.

Serdecznie dziękujemy Panu Robertowi Stępniowi – Prezesowi Zarządu, Dyrektorowi Generalnemu oraz Zarządowi Spółki Koleje Mazowieckie – KM” sp. z o. o. za przyznanie stypendiów uczniom “kolejówki” w małkińskim “Staszicu”.

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy!