logo szkoły
logo
logo

Obsługa 5 – tych urodzin Centrum Opiekuńczo – Edukacyjnego “JeżynKa”

6 listopada 2018


Centrum Opiekuńczo-Edukacyjne “Jeżynka” po raz 5-ty obchodziła swoje urodziny. Obsługą kelnerską uroczystości zajmowali się uczniowie naszej szkoły: Natalia Pisarek, Dominika Nasiłowska, Edyta Walendziuk, Paulina Skupiewska, Paulina Rytel-Adrianik, Mateusz Skowroński pod opieką Pani Anny Zyśk.

Na zamówienie “Jeżynki” po raz kolejny tort urodzinowy został wykonany w pracowni warsztatów szkolnych. W przygotowanie tortu byli zaangażowani uczniowie kl. II TG i III TG. Nad wykonaniem czuwały Pani Jadwiga Równa, Pani Halina Suchcicka i Pani Grażyna Czyrnia.

Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor COE “Jeżynka” serdecznie podziękowała uczniom i nauczycielom Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica  za profesjonalną pomoc i współpracę. Otrzymaliśmy również słodkie podarunki