logo szkoły
logo
logo

Piłka ręczna chłopców

25 listopada 2019


Dnia 13.11.2019 roku odbyła się pierwsza część rozgrywek w piłkę ręczną chłopców. Nasi chłopcy w tym dniu grali z drużyną Kopernika i Rubinka. Niestety tego dnia nie wygrali żadnego meczu,  przeciwnicy okazali się lepsi. Dokładnie tydzień później odbyła się druga część rozgrywek. W tym dniu zmierzyli się z drużyną Ekonomika i Lubiejewa. Nasza drużyna zakończyła rozgrywki na 4 miejscu. Gratulujemy naszej reprezentacji i życzymy dalszych sukcesów!

Reprezentacja:

 • Bełczyński Dawid
 • Bordziak Aron
 • Fiedorowicz Dawid
 • Góral Maksymilian
 • Michałowski Łukasz
 • Pawłowski Adrian
 • Piwoński Adrian
 • Rostkowski Łukasz
 • Sadowski Krystian
 • Skłodowski Kamil
 • Skłodowski Piotr
 • Stasiak Sebastian
 • Tymiński Patryk
 • Wachowski Jakub
 • Wasieńko Bartek
 • Danaj Jakub

Opiekunem był Pan Sylwester Sierota.

Piłka ręczna chłopców