logo szkoły
logo
logo

Piłka ręczna dziewcząt – XX Powiatowa Olimpiada Młodzieży

19 grudnia 2018


W dniach 10 i 13 grudnia w hali gimnastycznej przy Liceum Ogólnokształcącym w Ostrowi Mazowieckiej odbył się turniej piłki ręcznej dziewcząt w ramach XX edycji Powiatowej Olimpiady Młodzieży. W zmaganiach wzięły udział reprezentantki wszystkich szkół średnich powiatu ostrowskiego. Zdecydowanym faworytem rozgrywek była drużyna dziewcząt z „Kopernika”, która wygrywając wszystkie swoje mecze zajęła pierwsze miejsce. Nasze dziewczęta pod wodzą kapitan Natalii Rybakiewicz wywalczyły trzecie miejsce – pokonując drużynę dziewcząt z Lubiejewa oraz remisując z dziewczętami z „Ekonomika” zgromadziły na swoim koncie 3pkt. Z taką samą ilością punktów zawody ukończyła również drużyna „Ekonomika”, jednak dzięki lepszemu stosunkowi bramek z całego turnieju to Nasze dziewczyny stanęły na najniższym stopniu podium. Niewielka porażka z drużyną „Rubinka” – 3:5 napawa optymizmem na przyszły rok. Naszą szkołę reprezentowały:

  1. Skupiewska Paulina
  2. Stańska Żaneta
  3. Szymańska Agata
  4. Tymińska Natalia
  5. Kamińska Brygida
  6. Wróblewska Kinga
  7. Kulesza Paulina
  8. Radomska Kamila
  9. Rybakiewicz Natalia
  10. Tryfon Katarzyna

 

DZIĘKUJEMY!!!

Piłka ręczna dziewcząt – XX Powiatowa Olimpiada Młodzieży