logo szkoły
logo
logo

Piłka ręczna dziewcząt

25 listopada 2019


W czwartek 14.11.2019 roku odbyła się pierwsza część rozgrywek w piłkę ręczną dziewcząt. Nasze dziewczęta zagrały tego dnia z drużyną z Lubiejewa i Rubinka. Pierwszy mecz zakończyły wygraną, natomiast w drugim przeciwnicy okazali  się lepsi. Dnia 18.11.2019r. odbyła się druga część rozgrywek. W tym dniu zmierzyły się z drużyną Ekonomika i Kopernika. Nasza drużyna była bardzo waleczna i dzięki temu pokonała drużynę Ekonomika. Dzięki temu turniej zakończyły na 3 miejscu, zdobywając brązowe medale.  Dziewczętom również gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Oby tak dalej!

Reprezentacja:

  • Natalia Rybakiewicz
  • Natalia Tymińska
  • Kinga Wróblewska
  • Brygida Kamińska
  • Paulina Skupiewska
  • Żaneta Stańska
  • Julia Dłuska
  • Klaudia Wujek
  • Patrycja Wujek

 

Opiekunem był Pan Adam Poliński.

Piłka ręczna dziewcząt