logo szkoły
logo
logo

Spotkanie Mikołajkowe z “Jeżynką”

14 grudnia 2017


W dniu  7 grudnia w naszej szkole odbyło się spotkanie mikołajkowe , w którym uczestniczyły dzieci z Centrum Opiekuńczo- Edukacyjnego „Jeżynka”. Nasi mili, mali goście przybyli do nas autokarem wraz z opiekunkami ubrani w piękne świąteczne stroje. Zapach pierników pieczonych już od rana przez uczniów klasy IIITG pod kierunkiem Pań: Jadwigi Równej i Grażyny Czyrnia  tworzył przedświąteczną atmosferę . Już w progu szkoły przywitały ich dwa mikołaje a w pracowni  gastronomicznej  zaczęły się prawdziwe warsztaty dekorowania pierników. Pod czujnym okiem opiekunów i bardzo przejętych uczniów powstawały małe dzieła sztuki. Współpraca przebiegała w radosnej  atmosferze i dała nam wiele satysfakcji.

 Były też owoce i cukierki przygotowane dla naszych gości. MAGIA ŚWIĄT,  zbliża i wyzwala tak ciepłe uczucia.  Były to dla nas niezapomniane chwile i jeszcze je wspominamy. Zapraszamy za rok, będziemy już o rok starsi, ale tak samo otwarci i serdeczni na Wasze przyjęcie.