logo szkoły
logo
logo

Stypendium Prezesa Rady Ministrów

5 grudnia 2018


Dnia 29 listopada 2018 r. w Zespole Szkół Zawodowych nr 3 w Ostrołęce odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezesa Rady Ministrów. Najzdolniejsi uczniowie z okręgu delegatury w Ostrołęce zostali wyróżnieni i nagrodzeni.

Akty przyznania stypendiów wręczyła Pani Aurelia Michałowska – Mazowiecki Kurator Oświaty.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów przyznawane są uczniom otrzymującym promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w danej szkole średnią ocen lub tym, którzy wykazują szczególne uzdolnienia w co najmniej jednej dziedzinie wiedzy, osiągając w niej najwyższe wyniki, a w pozostałych dziedzinach wiedzy co najmniej dobre.

Wśród laureatów tej prestiżowej nagrody, młodych, zdolnych ludzi, którzy mają olbrzymi talent znalazła się uczennica naszej szkoły Patrycja Parafiańczyk z klasy III TK.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów