logo szkoły
logo
logo

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

2 marca 2018


Zaproszenie do wzięcia udziału

w Wielkanocnej Zbiórce  Żywności

“Bogatym nie jest ten, kto posiada, lecz ten kto daje” Jan Paweł II

 

   Po raz pierwszy w naszej szkole organizowana jest Wielkanocna Zbiórka Żywności. Zachęcamy całą społeczność do wzięcia udziału w tej akcji. Z zebranych produktów zostaną przygotowane paczki świąteczne. Pragniemy na Święta dotrzeć z darami do jak największej liczby osób potrzebujących pomocy. Wielkanocna Zbiórka Żywności jest akcją, którą prowadzimy lokalnie we współpracy z parafią pw. Nawrócenia Świętego Pawła Apostoła w Małkini Górnej. Akcja trwa do 23.03.2018 r., a produkty można przynosić do świetlicy szkolnej.

Wolontariusze Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej

Zbiórka żywności