logo szkoły
logo
logo

Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019

19 czerwca 2019


19 czerwca 2019 r. w naszej szkole odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019.

      O godz. 9.00 wszystkich obecnych na uroczystości bardzo serdecznie przywitała Dyrektor Szkoły Pani Agnieszka Gaś. Następnie przedstawione zostały osiągnięcia uczniów w zakresie edukacji oraz ich udział w różnych konkursach i akcjach, które odbywały się na przestrzeni ostatniego roku szkolnego. Zostały wręczone nagrody i dyplomy, a młodzież odbywająca swoje praktyki w Anglii w ramach projektu “Zagraniczne kształcenia nowoczesna kolej, języki obce – szansą do wejścia na rynek pracy” z programu Erasmus+, zaprezentowała swoje doświadczenia i wrażenia ze swojego pobytu, otrzymała certyfikaty z ukończonych w szkole zajęć przygotowawczych przed wyjazdem na praktyki, a także prezenty w postaci Smart Bandów. Nagrodę pieniężną za bardzo dobre wyniki w nauce ufundowaną przez Bank Spółdzielczy z siedzibą w Ostrowi Mazowieckiej  otrzymały dwie uczennice: Wiktoria Zatorska z klasy 3 TK oraz Natalia Tymińska z klasy 2 TG. Dyplomy oraz drobne upominki otrzymało również 7 uczennic z klasy 3 TG za pracę jako wolontariuszki podczas akcji “KOMÓRKOMANIA”. PKP PLK przygotowało upominki dla 10 stypendystów z klas o profilu kolejowym, którzy w tym roku szkolnym uzyskali największą średnią z przedmiotów zawodowych. Na koniec Pani Dyrektor Agnieszka Gaś uroczyście pożegnała nauczycieli i pracowników szkoły odchodzących na emeryturę, dziękując za wieloletni staż pracy i wysiłek włożony w kształtowanie młodzieży.