logo szkoły
logo
logo

Wieczór filmowy Halloween!!!

9 listopada 2017


 

 

W dniu 3 listopada uczniowie naszej szkoły spotkali się na Halloween’ owym wieczorze filmowym w świetlicy szkolnej. Młodzież obejrzała dwa filmy: „The Descent” oraz „Resident Evil. The final chapter”.

O wszystkie sprawy organizacyjne, przygotowanie i poprowadzenie spotkania zadbali członkowie Samorządu Uczniowskiego wraz z opiekunkami I. Dawidowską i D. Chruściel.

Spotkaliśmy się wieczorem, gdy na zewnątrz już zmierzchało. Na ciemnym korytarzu szkolnym pojawiły się ażurowe lampiony, wydrążone dynie, szkielety i straszydła budujące atmosferę strachu.

Podczas wieczoru członkowie Samorządu sprzedawali popcorn i napoje umilające czas podczas projekcji filmów.

Wieczorne oglądanie horrorów było pierwszą częścią Halloweenw naszej szkole. Część druga, a mianowicie konkretna dawka wiedzy o tej anglosaskiej uroczystości, wesołe konkursy  i inne atrakcje będą miały miejsce już 9 listopada – zapraszamy!!!