logo szkoły
logo
logo

WYCIECZKA DO PARKU LINOWEGO W BROKU

14 czerwca 2017


WYCIECZKA DO PARKU LINOWEGO W BROKU
W dniu 9 czerwca 2017 roku młodzież z klasy I TG oraz I TK wraz z opiekunkami: Panią Jadwigą Cieślik i Panią Izabelą Pawłowska wybrała się na wycieczkę rowerową do Broku.
Pogoda była w sam raz na wyprawę rowerową. Po dojechaniu na miejsce udaliśmy się do Parku Linowego „NOE”, który gwarantuje wypoczynek oraz odrobinę adrenaliny. Park Linowy stanowi wysokościowy system platform i przeszkód linowych zainstalowanych między drzewami. Na każdym odcinku czekają na uczestników m.in. takie atrakcje jak: amazoński most, sky surfing, zjazd na trapezie, podniebna deskorolka, ścianka wspinaczkowa i wiele innych bardzo ciekawych zabaw. Trasy zostały tak zaprojektowane, aby wszystkie osoby korzystające z parku niezależnie od posiadanej sprawności fizycznej mogły przejść całą trasę ciesząc się niezwykłą przygodą. Dziękujemy obsłudze parku za życzliwość oraz miłą opiekę.
Zabawa była fantastyczna. W drodze powrotnej wstąpiliśmy do lodziarni na lody. Wszyscy wrócili z wyprawy w znakomitych humorach.