logo szkoły
logo
logo

ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

28 września 2018


ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA

W dniu 28 września 2018 roku obchodzony jest Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Młodzież z klasy III TK : Patrycja Parafiańczyk, Hubert Szczechura, Martyna Gajewska oraz Sebastian Zawadzki pod kierunkiem Pań: Izabeli Werner, Jadwigi Cieślik oraz Izabeli Pawłowskiej przeprowadziła w szkole konkursy poświęcone znajomości tabliczki mnożenia. Nauczyciele, pracownicy szkoły oraz uczniowie wykonywali na czas działania mnożenia w zakresie 100. W ciągu dwóch minut każdy miał wyznaczyć jak najwięcej poprawnych odpowiedzi z mnożenia. Wśród nauczycieli najlepszy wynik osiągnął Pan Adam Przesmycki a wśród uczniów najlepsza okazała się Wiktoria Zatorska z klasy III TK. Odpytano z tabliczki mnożenia także mieszkańców Małkini spotkanych na chodniku oraz w urzędach, sklepach czy bankach. Zabawa była przednia. Wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji serdecznie dziękujemy  🙂  🙂  🙂