31 maja 2026 r. w Zuzeli odbyły się uroczyste obchody Dnia Patrona Powiatu Ostrowskiego – bł. kard. Stefana Wyszyńskiego. W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, parlamentarzyści oraz dyrektorzy szkół. Nasza szkołę reprezentowała Pani Dyrektor Agnieszka Gaś wraz z pocztem sztandarowym.

Uroczystości rozpoczęły się złożeniem kwiatów pod pomnikiem bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, następnie w Sanktuarium Bł. Stefana Wyszyńskiego została odprawiona uroczysta Msza Święta w intencji władz samorządowych, mieszkańców Powiatu Ostrowskiego oraz wszystkich uczestników obchodów. Tegoroczne obchody uświetniła wystawa „Prymas z Ostrowskiej Ziemi”, a także rajd rowerowy szlakiem bł. kard. Stefana Wyszyńskiego, zorganizowany przez Stowarzyszenie Ostrowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Powiat Ostrowski.