Z wielką radością przekazujemy dobre wiadomości. Dnia 2 listopada 2022 Pani Agnieszka Gaś – Dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej, w obecności uczniów I klasy technikum transportu kolejowego Edyty Tryfon i Janka Kraszewskiego, uczestniczyła w siedzibie Starostwa Powiatowego w Ostrowi Mazowieckiej we wręczeniu symbolicznego czeku na budowę kompleksu obiektów sportowych przy naszej szkole. W ramach zadania zbudowane zostanie boisko piłkarskie, boisko wielofunkcyjne, bieżnia prosta, skocznia do skoku w dal oraz zewnętrzna siłownia z 8 stanowiskami do ćwiczeń. Oprócz tego wykonane zostaną trybuny systemowe oraz oświetlenie boisk, miejsca parkingowe i stojaki na rowery. Promesę finansową przyznaną w ramach programu Sportowa Polska wręczył pan Arkadiusz Czartoryski, sekretarz stanu, pełnomocnik rządu do spraw rozwoju sportu dzieci i młodzieży w Ministerstwie Sportu i Turystyki.
Obecnie trwa postępowanie przetargowe. Jeśli wszystko przebiegnie zgodnie z planem, za rok o tej porze będziemy cieszyć się wspaniałym obiektem sportowym.