Noc Sów 04 lutego uczniowie klasy IITK oraz IIITK wzięli udział w Nocy Sów zorganizowanej po raz ósmy na terenie gminy Małkinia przez Koło Ornitologiczne działające przy GOKiS. Na początku uczestnicy wysłuchali opowieści o sowich przystosowaniach do nocnego trybu życia i do drapieżnictwa oraz poznali wszystkie gatunki sów, które można spotkać w naszym kraju. Kolejnym punktem programu był konkurs wiedzy o tych tajemniczych ptakach, po którym odbył się pokaz filmu A. Tabora. W konkursie miejsce III uzyskał Mateusz Rostek z klasy IIITK. Następna część spotkania miała miejsce w Lasach Ceranowskich. Noc Sów zakończono grillem, który mógł się odbyć dzięki uprzejmości Pana Janusza Kura, za co bardzo dziękujęmy. Podziękowania należą się również Paniom Annie Zyśk oraz Agnieszce Bojkiewicz- nauczycielkom naszej szkoły, które przygotowały sowi tort oraz Panu Romualdowi Rolkowi, który był sponsorem produktów na grilla.