W dniu 8.04.2022 uczniowie klasy 2 TS pod opieką nauczycieli Pana Piotra Piechowicza, Jacka Jurczaka oraz Michała Żacha wzięli udział w wycieczce przedmiotowej na wystawę MOTORSHOW 2022, która odbywała się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Impreza odbywała się pod hasłem elektromobilności. Uczniowie podczas zwiedzania mogli zapoznać się z najnowszymi zdobyczami techniki motoryzacyjnej oraz przybliżyć sobie tematykę elektromobilności. W targach brały również udział liczne grupy producentów maszyn i urządzeń wykorzystywanych w warsztatach samochodowych oraz stacjach obsługi pojazdów. Nie zabrakło również najnowszych urządzeń edukacyjnych przeznaczonych do symulowania pracy różnych podzespołów pojazdów samochodowych pokazujących ich pracę i sposoby ich napraw. Poniżej kilka fotografii z wycieczki.