Pierwsza grupa uczniów zakończyła praktyki w Maladze
J232026-06-12T05:56:17+00:00Praktyki zagraniczne w Maladze rozpoczęte! W dniach 17-30 maja 2026 roku grupa 15 uczniów technikum transportu kolejowego wraz z opiekunami zrealizowała mobilność w ramach projektu nr FERS-VET-2025-1-PL01-KA122-VET-000317135 pod nazwą "Kolej na ekologię - pociąg jako transport przyszłości". Przedsięwzięcie jest realizowane z projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego (VET-2) w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus. W trakcie dwóch tygodni młodzież uczestniczyła w zajęciach doskonalących umiejętność obsługi systemów i programów komputerowych wspomagających pracę dyżurnego ruchu oraz aktywnościach polegających na poznaniu systemu transportu kolejowego w Hiszpanii. W trakcie [...]













