Uczniowie naszej szkoły: Sandra Zawadzka i Radosław Wileński z klasy IV TG, wzięli udział w I Ogólnopolskim Konkursie „Pierogowe szaleństwo”, który odbył się 8 grudnia 2023 r. w ZS CKR w Starym Lubiejewie.
Zmierzyły się zespoły szkół gastronomicznych woj. mazowieckiego i podlaskiego. Szesnastu młodych kucharzy przygotowało świąteczne pierogi w nowoczesnym ujęciu sztuki kulinarnej . W jury zasiedli doświadczeni kucharze: Marek Rybacki, Renata Rybacka, Mariusz Zając, Joanna Zając i Szymon Gołofit.
Wielkie wyrazy uznania dla naszych uczniów, którzy podjęli trud przygotowań do rywalizacji kulinarnej i sprawdzenia samych siebie przed znanymi postaciami z branży gastronomicznej.
Opiekunami młodzieży były Pani Agnieszka Bojkiewicz i Anna Zyśk.
Zachęcamy do przeczytania artykułu z tego wydarzenia zamieszczonego w Tygodniku Ostrołęckim:
oraz do obejrzenia relacji  TVP3 Warszawa, wyemitowanej w Kurierze Mazowieckim dn. 9.12.2023 r.
https://warszawa.tvp.pl/74661212/09122023 gdzie swoją wypowiedź miała również nasz uczennica.