W dniu 6 czerwca, w obecności przedstawicieli firmy Ajinomoto Pani Małgorzaty Kruk oraz Pana Michała Sienickiego otworzyliśmy kącik relaksu w naszej szkole.
A wszystko zaczęło się wczesną wiosną od pomysłu, dobrej woli i….. przyczepki palet. Wtedy narodziła się idea stworzenia w szkole kącika relaksu, w którym uczniowie mogliby odpoczywać w czasie przerw. Pracami koncepcyjnymi oraz koordynacją projektu zajęły się Panie Anna Zyśk, Dorota Chruściel oraz Izabela Dawidowska. Dzięki życzliwości i otwartości Zarządu i Pracowników firmy Ajinomoto otrzymaliśmy w ramach działalności Ajinomoto Group Shared Value (więcej: https://www.ajinomoto.com.pl/pl/asv/) wsparcie finansowe i rzeczowe, dzięki któremu mogliśmy stworzyć bardzo przyjazne miejsce w szkole.
Przygotowaniem palet zajęli się uczniowie klas: II, III oraz IV technikum pojazdów samochodowych, których prace nadzorował Pan Michał Żach. Montaż kącika był dziełem uczniów klas I oraz IV technikum żywienia i usług gastronomicznym pod bacznym okiem naszego konserwatora – Pana Mikołaja.
W imieniu całej społeczności szkolnej pragniemy złożyć serdeczne podziękowania Zarządowi i Pracownikom firmy Ajinomoto za okazaną pomoc. Dzięki Państwa otwartości, zaangażowaniu i woli współpracy mogliśmy uczynić otaczającą nas rzeczywistość piękniejszą i przyjemniejszą.
Pragniemy także podziękować Wam, Drodzy Uczniowie!
Jesteśmy dumne z Waszego zaangażowania i wykonanej pracy na rzecz szkoły!
Pokazaliście, że „chcieć, to znaczy móc”.
Tak trzymać!!
Koordynatorki projektu:
Anna Zyśk
Dorota Chruściel
Izabela Dawidowska