W dniu 23 maja 2023 roku w siedzibie Automobilklubu Polski w Warszawie odbył się finał wojewódzki XXV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego dla uczniów szkół ponadpodstawowych.
W konkursie brało udział 400 szkół z województwa mazowieckiego. Drużyna naszej szkoły pod opieką pana Leszka Barszcza w składzie: Przemysław Kruszewski, Kacper Jakubik oraz Jakub Puścion zakwalifikowała się do finału wojewódzkiego i dzielnie walczyła z pozostałymi drużynami o możliwość startu w finale ogólnopolskim. Ostatecznie, po wyrównanej walce w różnych konkurencjach, zajęliśmy czwarte miejsce (różnice punktowe były minimalne), nasi uczniowie otrzymali podziękowania z rąk prezesa Automibilklubu Polska pana Romualda Chałasa oraz przedstawicieli Komendy Głównej Policji, którzy byli współorganizatorami konkursu oraz pamiątkowy puchar. Gratulujemy wyniku chłopakom i mamy nadzieję na równie udany występ w przyszłym roku.