W dniu 3 lutego dyrektor Zespołu Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej Pani Agnieszka Gaś podziękowała Panu Łukaszowi Siwkowi – Prezesowi Zarządu spółki Domost sp. z o. o. za nieocenioną pomoc i wielkie wsparcie przy budowie stanowiska edukacyjnego przy naszej szkole. Dzięki pozyskanym darowiznom od PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. oraz Kolejom Mazowieckim – KM sp. z o. o. oraz ogromnemu wsparciu Zarządu oraz Pracowników firmy Domost powstała nasza szkolna „Stacja Małkinia”, która będzie służyć do celów edukacyjnych uczniom technikum transportu kolejowego.
Pragniemy serdecznie podziękować naszym Darczyńcom oraz Pracownikom spółki Domost za życzliwość i otwartość przy realizacji tego przedsięwzięcia, które bez Państwa pomocy nie mogłoby powstać. A podziękowaliśmy najlepiej jak umieliśmy – tortem wykonanym przez uczniów naszego technikum gastronomicznego pod kierunkiem pań Agnieszki Bojkiewicz i Anny Zyśk.
Dziękujemy!
Zapraszamy do obejrzenia efektu prac w poniższej galerii.