Rozpoczęliśmy przedświąteczny okres odwiedzin i warsztatów kulinarnych. Bardzo miło było nam gościć 28 listopada młodzież wraz z opiekunami ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zuzeli. Warsztatom przewodziła myśl „zero waste w kuchni”, więc przygotowaliśmy bajaderki, które stały się bazą do dekoracji i ozdabiania. Było nie tylko oszczędnie, zdrowo ale i bardzo smacznie, sympatycznie.
Natomiast w dniu 30 listopada odwiedzili nas uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Nurze. Głównym celem wizyty był nasz szkolny „Staszek”.  Młodzi goście mogli poczuć się jak prawdziwi kolejarze. Uczniowie technikum transportu kolejowego zaprezentowali dzieciom m.in. jak działa kolejowa sygnalizacja, symulator sterowania ruchem kolejowym oraz jakie obowiązki ma dyżurny ruchu. Ostatnim punktem spotkania były warsztaty dekorowania ciasteczek.
Dziękujemy za spotkania i wspólnie spędzony czas!