W dniu 26 kwietnia odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych.
Na uroczystości gościliśmy pana Józefa Rostkowskiego – wicestarostę Powiatu Ostrowskiego, pana Stefana Rostkowskiego – członka zarządu Powiatu Ostrowskiego, panią Małgorzatę Tenderę – przedstawicielkę spółki Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o. oraz pana Wiesława Jarząbka – przedstawiciela spółki PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Podczas uroczystości pan Józef Rostkowski wręczył nagrodę Zarządu Powiatu dla najlepszego absolwenta, którą w tym roku otrzymał Kacper Miler, uczeń technikum transportu kolejowego. Wręczono również nagrody najlepszym uczniom, stypendystom, sportowcom oraz uczniom angażującym się w prace Samorządu Uczniowskiego a także Szkolnego Koła Caritas.
Uczniowie klas piątych dziękowali za wspaniałe lata spędzone w szkole. Nie zabrakło ciepłych słów, gratulacji i łez wzruszenia.
Część artystyczną uroczystości przygotowały klasy czwarte pod kierunkiem pani Kingi Pecury, Agnieszki Bojkiewicz oraz pana Piotra Piechowicza. Występy ubarwił szkolny chór pod kierunkiem pana Wojciecha Hadały.
Drodzy Absolwenci!
Życzymy Wam powodzenia na egzaminie dojrzałości oraz wszelkiej pomyślności w osiąganiu celów i marzeń!!