W dniu 10 marca naszą szkołę odwiedzili ósmoklasiści ze szkół podstawowych z Gliny, Kiełczewa i Orła.
Młodzież doskonale sprawdziła się w kuchni – uczniowie przy pomocy czwartoklasistów z naszego technikum gastronomicznego własnoręcznie przygotowali pyszną pizzę. Spotkanie było również doskonałą okazją do zapoznania się z kierunkami kształcenia w szkole oraz funkcjonowaniem Centrum Kształcenia Zawodowego w Zespole Szkół im. Stanisława Staszica w Małkini Górnej.
Drodzy ósmoklasiści !
Dziękujemy Wam za bardzo za owocne spotkanie i cudownie spędzony czas!
Mamy nadzieję, że dzisiejsza wizyta pomogła Wam w wyborze przyszłej szkoły.
Do zobaczenia w STASZICU !!
Serdecznie dziękujemy naszemu partnerowi w kształceniu młodzieży w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych – Restauracji „Tandem” z Ostrowi Mazowieckiej za pomoc w organizacji warsztatów.