Redaktor1

O Redaktor1

Autor nie uzupełnił żadnych szczegółów
So far Redaktor1 has created 93 blog entries.

Spotkanie uczniów klas czwartych z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji z Wyszkowa

2023-03-15T08:04:24+00:00

W dniu 14.03.2023 r. odbyło się spotkanie uczniów klas czwartych z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji z Wyszkowa. Młodzież otrzymała informacje na temat zasad rekrutacji do Ochotniczych Form Służby Wojskowej, zasad rekrutacji na studia wojskowe, zasad rekrutacji do dobrowolnej, zasadniczej służby wojskowej oraz do terytorialnej służby wojskowej. Dziękujemy bardzo za spotkanie i wyczerpującą wiedzę na temat służby w wojsku.

Spotkanie uczniów klas czwartych z przedstawicielami Wojskowego Centrum Rekrutacji z Wyszkowa2023-03-15T08:04:24+00:00

Spotkanie z przedsiębiorcą Panem Zbigniewem Niegowskim

2023-03-15T07:42:33+00:00

W dniu 10.03.2023 r. gościliśmy w szkole Pana Zbigniewa Niegowskiego, właściciela „Bindugi” w Broku oraz firmy zajmującej się produkcją maszyn rolniczych „Agrola” w Płatkownicy. Pan Niegowski przedstawił młodzieży zakres działalności swoich firm oraz poinformował o możliwości odbycia praktyk zawodowych zarówno w „Bindudze”, jak i w „Agroli” oraz możliwości podjęcia pracy. Dziękujemy bardzo za spotkanie.

Spotkanie z przedsiębiorcą Panem Zbigniewem Niegowskim2023-03-15T07:42:33+00:00

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych

2023-03-15T08:07:51+00:00

W dniu 1 marca Poczet Sztandarowy naszej szkoły wraz z dyrektorem p. Agnieszką Gaś wziął udział w powiatowych obchodach Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Podczas obchodów delegacje władz samorządowych złożyły kwiaty pod pomnikiem Żołnierzy Wyklętych Ziemi Ostrowskiej w Ostrowi Mazowieckiej. Następnym punktem uroczystości był przemarsz delegacji i pocztów sztandarowych do Kościoła pw. wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, gdzie została odprawiona msza św. w intencji „Żołnierzy Wyklętych”.

Obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych2023-03-15T08:07:51+00:00

Noc Sów

2023-02-27T11:08:30+00:00

Noc Sów 04 lutego uczniowie klasy IITK oraz IIITK wzięli udział w Nocy Sów zorganizowanej po raz ósmy na terenie gminy Małkinia przez Koło Ornitologiczne działające przy GOKiS. Na początku uczestnicy wysłuchali opowieści o sowich przystosowaniach do nocnego trybu życia i do drapieżnictwa oraz poznali wszystkie gatunki sów, które można spotkać w naszym kraju. Kolejnym punktem programu był konkurs wiedzy o tych tajemniczych ptakach, po którym odbył się pokaz filmu A. Tabora. W konkursie miejsce III uzyskał Mateusz Rostek z klasy IIITK. Następna część spotkania miała miejsce w Lasach Ceranowskich. Noc Sów zakończono grillem, który mógł się odbyć dzięki uprzejmości [...]

Noc Sów2023-02-27T11:08:30+00:00

Zimowe Ptakoliczenie 2023

2023-02-27T11:03:52+00:00

28 stycznia uczniowie uczniowie klas ITG, IIITS, IVTS, IVTKb wzęli udział w ogólnopolskiej akcji Zimowe Ptakoliczenie, którą co roku na terenie gminy Małkinia organizuje Koło ornitologiczne związane z GOKiS. Akcja ta odbywa się pod patronatem Ogólnopolskiego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Celem jej jest liczenie ptaków, które przebywały blisko osiedli ludzkich. Udało się zaobserwować 111 osobników z 10 gatunków, wśród których najliczniejsze były sierpówka oraz mazurek. Po wycieczce uczestnicy wysłuchali prelekcji o jemiołuszce- gatunku, który był symbolem Zimowego Ptakoliczenia w tym roku. Pózniej wszyscy chętni mogli sprawdzić swoją wiedzę o bohaterce wydarzenia w ornitologicznym quizie. [...]

Zimowe Ptakoliczenie 20232023-02-27T11:03:52+00:00

XXIII POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

2023-01-30T10:24:36+00:00

19.01.22023r oraz 24.01.2023r w Ostrowi Mazowieckiej na obiektach sportowych ZSnr1 i LO odbył się Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. Udział wzięły wszystkie Szkoły z naszego powiatu Ostrowskiego. Nasza  reprezentacja męska drugi rok z rzędu stanęła na najniższym podium. Warto też wspomnieć że chłopcy wystąpili w nowych strojach ufundowanych przez naszą panią dyrektor Agnieszkę Gaś.

XXIII POWIATOWA OLIMPIADA MŁODZIEŻY – PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW2023-01-30T10:24:36+00:00

Wigilijne spotkanie opłatkowe

2022-12-23T07:11:19+00:00

W dniu 21 grudnia odbyło się w naszej szkole spotkanie świąteczne. Młodzież z klas 4TKa, 4TGb i 3TK pod opieką księdza Wojciecha Uścińskiego, księdza Michała Kowalczyka, Pana Wojciecha Hadały i Pani Katarzyny Wujek przygotowała występy jasełkowe. Przypomniała nam tradycje i zwyczaje bożonarodzeniowe w Polsce oraz zapoznała z obchodami świąt w innych krajach. Muzyką i śpiewem przy akompaniamencie gitary wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Pani Dyrektor Agnieszka Gaś złożyła życzenia zdrowia, radości i rodzinnej atmosfery na zbliżający się czas. Nie zabrakło opłatka, kolęd i wzajemnej życzliwości. [...]

Wigilijne spotkanie opłatkowe2022-12-23T07:11:19+00:00

Spotkanie młodzieży z kl. IV TKB z przedstawicielami Policji

2022-12-22T10:33:46+00:00

W dniu 13.12.2022 r. odbyło się spotkanie młodzieży z kl. IV TKB z przedstawicielami Policji: mł. asp. Marzeną Laczkowską, Panią Anetą Niciejewską z profilaktyki ruchu drogowego oraz z asp. Sylwestrem Andryszczykiem. Szkolenie odbyło się w ramach Policyjnej Kampanii Społecznej Świadomy- Czujny- Bezpieczny i dotyczyło bezpiecznych zakupów online oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Młodzież otrzymała również informacje dotyczące pracy w Policji.

Spotkanie młodzieży z kl. IV TKB z przedstawicielami Policji2022-12-22T10:33:46+00:00

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”

2022-11-28T08:59:27+00:00

W ramach ogólnopolskiej kampanii informacyjno- edukacyjnej Krajowej Administracji Skarbowej „Hazard? Nie daj się wciągnąć!” w dniu 25.11.2022 r. po raz trzeci w naszej szkole odbyły się spotkania młodzieży z podkom. Beatą Bodzon, która w bardzo ciekawy sposób przybliżyła uczniom temat hazardu. Podczas zajęć szczególna uwaga była zwrócona na ryzyko związane z rozpowszechnianiem gier online z elementami hazardu i typowych gier hazardowych wśród dzieci i młodzieży oraz problemy, które wynikają z nadmiernego korzystania gier (uzależnienie, problemy finansowe, wyizolowanie społeczne). Celem działań edukacyjnych jest zmniejszenie liczby osób uczestniczących w nielegalnym procederze urządzania i prowadzenia gier hazardowych, w tym w Internecie oraz podniesienie [...]

„Hazard? Nie daj się wciągnąć!”2022-11-28T08:59:27+00:00
Przejdź do góry